Medali tellimine – Mida panna tähele?

Kaela riputatud medal on paljude rahvasportlaste jaoks suurim tunnustus pärast suurt katsumust – tunnustus sooritatud pingutusele, mille nimel on kaua vaeva nähtud. Seetõttu on osaleja jaoks oluline, et medal tekitaks ja kannaks endaga kaasas suurt emotsiooni. Aga kuidas luua oma võistlusele see õige medal, mis ületab kõikide sportlaste ootused?

Toome välja ühe vaate mõnedest punktidest, millele tasub kindlasti enne mõelda, kui hakkad medaleid tellima.

Medali tellimine – ära unusta:

 • Kui suur on sinu medal?
  Mida suurem on katsumus, seda suurem peab olema ka medal. Väiksemate jooksudistantside vilistlased saavad väiksemaid medaleid, suuremate jooksudistantside läbinud suuremad medalid. 
 • Millise disainiga on sinu medal?
  Mida aeg edasi, seda suuremat sõnumit medalid kannavad. Samasid võistluseid korraldatakse üldjuhul iga aasta – anna oma võistlusel osalejale hea emotsioon suurepäraselt disainitud medali näol. Disainides ära unusta oma võistluse brändingut.
 • Millise kujuga on sinu medal?
  On täiesti tavapärane, et medalid ei ole standardse ringi kujuga, vaid eristuvad ka oma kuju poolest. Tänapäeval on saanud juba populaarseks ka ristkülikukujulised medalid, kuid ka nendest on juba välja arendatud erilisi medaleid, mida võimaldab kaasaegne tehnoloogia toota.
 • Millist sõnumit kannab sinu medali pael?
  Kaelapael on osa medalist. Loo sinna disain koos sõnumiga, mille osalejad uhkusega finišeerudes kaela riputavad.

 

Parimad medalid saad Medalonist! Küsi pakkumist juba täna!

Eelmine postitus
Medal kui katsumuse läbinud spordisõbra tunnustus!
Järgmine postitus
Olümpiamängude medalid 1896-2020