Medal kui katsumuse läbinud spordisõbra tunnustus!

Iga spordisõber teab, et medal on midagi enamat kui metallitükk.

See on lugu valatud higist, ületatud takistusest ning jagatud elamusest.

Kulda võidetakse, hõbedale jäädakse ja pronksile tullakse – professionaalsed sportlased teavad, et medal määrab võitja. Nad pingutavad iga päev, et saavutada see kõige kirkam medal – see kuldne! Kõik muu annab neile motivatsiooni, et olla tulevikus valmis võitlemaks selle kõige kirkama nimel.

Rahvasportlaste jaoks on medal midagi olulisemat – nende jaoks ei ole vahet, on see kuld, pronks või hõbe. Nad pingutavad kuid, isegi aastaid, et läbida sportlik katsumus. Nad on õnnelikud, kui jõuavad finišisse ja veel õnnelikumad, kui neile asetatakse kaela uhke erikujundusega medal, mis tähistab eelkõige nende sooritust. Lisaks sooritusele annab medal spordisõbrale suurepärase emotsiooni ning loomulikult ka motivatsiooni asuda tulevikus jälle uute medalite nimel pingutama. 

Eritellimusel tellitud medalitel on korraldajale suurem väärtus, kui nad esialgu aimata oskavad. “Mul veel seda medalit ei ole!” ütleb rahvasportlane ning registreerib end järgmisele väljakutsele. See medal on tunnustus rahvasportlasele tema soorituse eest, kuid ilus medal toob ka korraldajale suurema tõenäosusega rohkem spordisõpru osalema.

Telli oma võistlusele ainulaadne medal:

Medalon medalid
Medalon
  • Medal peab eristuma
    Leidke oma medalile kujundus, mis eristub kõigist teistest. Rahvasportlase medali riiulile jõuab ta kõikide teiste võistlus medalite kõrvale – eristu ülejäänutest.
  • Medal peab olema valmistatud kvaliteetsest materjalist
    Ära näita välja ükskõiksust medalite tellimisel. Telli kvaliteetsetest materjalidest uhked medalid, mis annavad osalejale suurepärase emotsiooni. 
  • Kaelapael on medali kui kingituse osa
    Ära unusta, et medali kaelapael annab võrdselt medaliga emotsiooni. Disainides on oluline, et kaelapael oleks medali osa. Katsumuse lõpetanud sportlase jaoks on see kui üks tervik.

Nelson Mandela on öelnud: “Sport on võimalus muuta maailma!”. Motiveerime ja inspireerime rahvasportlasi rohkem medalite nimel võistlema – tunnustagem neid eriilmeliste medalitega.

Vali oma medalite valmistamiseks usaldusväärne koostööpartner Medalon, kelle meeskond loob sinu katsumusele just selle õige medali.

Järgmine postitus
Medali tellimine – Mida panna tähele?