Medalite tellimine: Need kolm asja on olulised tellimuse vormistamiseks

Medalite tellimine ehk kui kaua läheb aega alates päringust kuni medalite kättesaamiseni. Medalite tellimisel on Medaloni jaoks olulised 3 komponenti: 

  • KOGUS – Kui palju on medaleid vaja?
  • DISAIN – Kas Teil on olemas medalite tellimiseks vastav kujundus?
  • TÄHTAEG – Millal soovite medalid kätte saada?

KOGUS ehk palju medaleid teie sündmuseks vaja läheb?

Medalid kui erilised auhinnad jagati võistlejatele esmakordselt Ateena olümpiamängudel, aastal 1896. Siis oli tavaks, et medalite tellimisel arvestati ainult võitjatega. Nüüd on medalid kogunud populaarsust ka rahvaspordisündmustel, kus premeeritakse katsumuse läbinud spordisõpra – medalid tellitakse vastavalt prognoositavale osalejate arvule.

Enne kui meeskonnas medalite tellimine plaani võtta, arutage kindlasti omavahel läbi, kui palju medaleid teil vaja läheb. Üldjuhul eritellimusel medalite tellimise miinimumkogus on 150 medalit.

DISAIN ehk kas Teil on olemas kujundus, et medalite tellimine töösse panna.

Medali muudab eriliseks medali kujundus. Sõltuvalt disainerist ja järjekordadest võib medalite disainimine võtta aega 2-3 nädalat. Juhul, kui Teil medalite tellimiseks kindlat kujundust veel ei ole, siis soovitame julgelt pöörduda medali disainimiseks meie kontaktivormi poole. Lõviosa meie valmistatud medaleid on ka meie disainerite käekirja järgi kujundatud – usaldades kogenud kujundajat, võite olla kindel, et valmiv lõpptulemus tuleb väga hea ning läbimõeldud.

TÄHTAEG ehk millal soovite medalid kätte saada?

Kõige olulisem on teavitada tootjat medalite tellimisel ka sündmuse kuupäevast, millal on vaja medalid kaela riputada.  Medalite tellimine peab meie soovitusel jääma vähemalt 12 nädalat enne sündmuse kuupäeva.  

Teadke, et medal on Teie sündmuse turundusvahend – mida varem Te seda esitlete, seda suuremat tähelepanu medal saab. Mida suurem on tähelepanu, seda suurem on huvi medali nimel pingutuseks. Planeerige enda sündmusele erilised medalid, mis motiveerivad spordisõpru just teie sündmusel osalemaks.

Kui võistlus on planeerimisel ja eelpool toodud punktid läbi arutatud, siis medalite tellimine võib alata!

Eelmine postitus
Peking 2022 medal – Taliolümpia medalid
Järgmine postitus
Kinkekarbiga medalid Jüri Tamm Electric Marathon 2022 võistlusele